KDY A KDE:

Tréninky probíhají 2x týdně v tělocvičně poblíž náměstí Míru a je možné na ně začít chodit kdykoliv ve školním roce. Po jeho skončení lze využít sprchy. Sebou je na začátek třeba pouze sportovní oděv a obuv, ostatní vám bude zapůjčeno. Materiál (štíty apod.) náročný na přepravu je možno nechávat přes týden v klubu.

Pondělí  19.00 - 21.00

ZŠ Praha 2, Jana Masaryka 21, Praha 2

Čtvrtek  19.00 - 21.00

ZŠ Praha 2, Jana Masaryka 21, Praha 2

WORKSHOPY:

Zhruba jednou měsíčně (zveřejňováno na facebooku) probíhají o víkendu středověké, military, survival, fantasy a jiné akce.

Poslední čtyři dny v srpnu probíhá workshop v přírodě (zaměřený na týmovou taktiku, survival, vrhání zbraní, boj ve formacích apod.)

 

KONCEPCE:

Tréninky v FFS jsou vedeny individuálním stylem. Každý člověk je jiný, má jinou motoriku, přemýšlení, jiný způsob uchopení pohybu a jiné silné či slabé stránky. Upustili jsme proto od běžného způsobu, kdy všichni žáci dělají to samé. U nás každý dostává cvičení zaměřené konkrétně na to, co potřebuje.  To samé platí i při výběru zbraní - na hodině mohou žáci cvičit ty zbraně, o které mají zájem a nemusí se podřizovat většině.

První hodina na zkoušku - po domluvě zdarma

 

 

CENY:

Měsíční předplatné  (platí se vždy na začátku měsíce):

1 x týdně : 800,- za měsíc
2 x týdně: 1.200,- za měsíc

Nepravidelná docházka:

150 Kč/hodinu

PŘEDPLATNÉ

Tréninky si lze také předplatit na celé pololetí  (září - leden nebo únor - červen). 

VIP vstup:

5.000 Kč 
- předplatné na všechny tréninky v pololetí + triko FFS

POLO vstup:

3.500 Kč 
- předplatné na jeden trénink týdně po celé pololetí.

 

TRÉNINKY ZDARMA

 Pro žíky ze sociálně slabých poměrů nabízíme možnost chození na trénink zdarma či se slevou výměnou za pomoc s činností školy - administrátorské práce, čištění zbraní, účast na středověkých akcích apod.