Warning: Undefined array key "options" in /home/html/fenrisfight.cz/public_html/www/wp-content/plugins/elementor-pro/modules/theme-builder/widgets/site-logo.php on line 93

SURVIVAL

Série workshopů pro ty, kteří vnímají neustále se zhoršující bezpečnostní situaci a chtějí být připraveni na dobu, kdy dojde ke kolapsu civilizace či selhání bezpečnosti. Stát nám pak z nějakého důvodu nebude schopen poskytnout ochranu či zdroje a o vše se budeme muset postarat sami, mnohdy v tvrdé konkurenci. Masivní výpadek elektřiny, živelné katastrofy, zhroucení ekonomického systému, klimatické změny, kybernetický útok, epidemie, terorismus, občanské nepokoje, extrémně zvýšená kriminalita, válka – to vše už se dělo a děje, jen zatím  ne u nás.  Svět kolem nás se mění a my budeme potřebovat zcela nové modely chování.

V takto krizových situacích jsou podstatné vzorce jednání, a dovednosti, které si neseme v sobě.  Tréninkový program SURVIVAL provází žáky sérií praktických workshopů, kde se učí užitečné dovednosti pro případ krize. Jsou rozděleny do  tematických okruhů.

Přežití ve městě

Program určený pro případ přicházející krize ve městě. Opatření při snížené bezpečnostní situace, komunikace a spolupráce, dezinfekce a sanitace, využití zdrojů, plánování, taktika pohybu a boje v zastavěných oblastech.

Přežití venku

Přežití venku se věnuje zejména navigaci, bezpečným přesunům, schopnosti pohybovat se mimo cesty, průzkumu, pochodovým formacím, reakcí na nepřátelský kontakt, zabezpečení nocležiště apod.

Ostraha a hlídkování

Program se věnuje zásadám držení hlídek a ostrahy objektů či míst k přespání. Patří sem nástrahy a detekční systémy, patrolování, maskování, rozdělení rolí, nacvičenými programy pro nenadálé události  či kontakt.

×

Hello!

Click one of our contacts below to chat on WhatsApp

× Jak Vám mohu pomoci?