Warning: Undefined array key "options" in /home/html/fenrisfight.cz/public_html/www/wp-content/plugins/elementor-pro/modules/theme-builder/widgets/site-logo.php on line 93

SECURITY

Provádíme tréninky s moderními ochrannými prostředky a zabýváme se  navrhováním bezpečnostních metod a strategií, které jsou tvořeny individuálně dle potřeb klienta.

Teleskopický obušek

Boj teleskopickým obuškem vycházející ze středověkých i moderních technik a ze security praxe – vhodný pro strážné, ochranku apod. Program obsahuje i neozbrojenou obranu proti útoku teleskopickým obuškem.

Taktické zbraně

Tyto zbraně jsou prostředky používáné jako doplněk během taktickýcch situací a v případě, že nelze použít střelnou zbran. Mezi taktické zbraně patří tomahawak, spreje,  nože, mačety, tlačné dýky, pouta a balistické štíty.

Osobní ochrana

Příprava jednotlivce i týmů na práci v security či osobní ochraně osob. Zde můžete trénovat jednotlivé postupy a dovednosti, využitelné při bezpečnostních situacích. Celoročně tak nacvičujete potřebné návyky.

Týmové programy

Poskytujeme specializované programy pro firmy: psychická a taktická příprava pracovníka ostrahy, bezpečnost řidiče MHD, bezpečnost zdravotnického personálu, krizové postupy při přepadení firmy,  boj v autě a další.

×

Hello!

Click one of our contacts below to chat on WhatsApp

× Jak Vám mohu pomoci?