Warning: Undefined array key "options" in /home/html/fenrisfight.cz/public_html/www/wp-content/plugins/elementor-pro/modules/theme-builder/widgets/site-logo.php on line 93

Prevence násilí

Školení pro firmy a organizace s titulem Prevence násilí je zhruba hodinu trvající program, v kterém přednášející rozebere různé typy útoků běžných v dnešní společnosti a detailně rozebere mechanismy, jež vedou k jejich vzniku či spuštění. Následně na to školení poskytne návody na preventivní postupy pro různé případy útoků, ohrožení či pronásledování. Přednášející také představí a vysvětlí princip sociální hygieny, který je významnou součástí moderní bezpečnosti.

Proč absolvovat tento výcvik?

Komplexní teorie
Příprava na reálné hrozby
1 hodina přednášky

Detail školení

Lokace: učebna či přednáškový sál

Délka: cca 60 minut + čas na zodpovězení dotazů

Kapacita: až 60 účastníků

Cena: 2.000 Kč

Co vás naučíme:

Seznámíme vás s postupy a strategiemi, jak předcházet rizikovým situacím, jakým způsobem vyhodnocovat chování známých i neznámých osob či jak vést sociální hygienu.

Podrobně vám vysvětlíme mechanismy jevů, jako je stalking či domácí násilí. Poskytneme vám návod, jak komunikovat s osobou, jež je podobným problémem postižena, ale není ochotna vyhledat odbornou pomoc.

Na příkladu skutečných případů si rozebereme postupy pachatelů a vysvětlíme si okolnosti, které hrají pro a proti nim.

×

Hello!

Click one of our contacts below to chat on WhatsApp

× Jak Vám mohu pomoci?