KDY A KDE:

Tréninky probíhají 2x týdně v tělocvičně poblíž Náměstí Míru a je možné na ně začít chodit kdykoliv ve školním roce. Po skončení tréninku lze využít sprchy. Sebou je na začátek potřeba pouze sportovní oděv a obuv, ostatní vám bude zapůjčeno.

Pondělí  19.00 - 21.00
Čtvrtek  19.00 - 21.00

Adresa tělocvičny: ZŠ Praha 2, Jana Masaryka 21, Praha 2 (v přízemí vlevo)

KONCEPCE:

Tréninky v FFS jsou vedeny individuálním stylem. Každý člověk je jiný, má jinou motoriku, přemýšlení, jiný způsob uchopení pohybu a jiné silné či slabé stránky. Upustili jsme proto od běžného způsobu, kdy všichni žáci dělají to samé. U nás každý dostává cvičení zaměřené konkrétně na to, co potřebuje.  To samé platí i při výběru zbraní - na hodině mohou žáci cvičit ty zbraně, o které mají zájem a nemusí se řídit tím, co cvičí ostatní. Kromě nácviku technik se naši žáci věnují i přípravě na šermířská vystoupení, historické bitvy nebo i přípravě na reálný boj.

CENY:

První hodina na zkoušku - po domluvě zdarma

Měsíční předplatné:

(platí se na začátku měsíce)

docházka 1 x týdně : 800,- za měsíc
docházka 2 x týdně: 1.200,- za měsíc

Nepravidelná docházka:

150 Kč na hodinu (60 min.)

WORKSHOPY:

Po celý rok probíhají souběžně s tréninky víkendové workshopy zaměřené na středověké, military, survival, fantasy a jiné akce typu focení apod.

Poslední čtyři dny v srpnu probíhá každoročně workshop v přírodě ve středověkých či vikingských kostýmech (zaměřený na týmovou taktiku, survival, vrhání zbraní, boj ve formacích).

POLOLETNÍ PŘEDPLATNÉ:

VIP vstup:  5 000 Kč 
- předplatné na všechny tréninky v pololetí + triko FFS.

POLO vstup:  3 500 Kč 
- předplatné na jeden trénink týdně po celé pololetí.

TRÉNINKY ZDARMA:

Pro žáky ze sociálně slabých poměrů nabízíme možnost chození na trénink zdarma či se slevou, výměnou za pomoc s činností školy - administrátorské práce, čištění zbraní, účast na středověkých akcích apod.

Chci dostávat informační mail a pozvánky na workshopy a další akce:

Tréninky šermu

 

Tréninky šermu probíhají 2x týdně v tělocvičně - Praha 2, poblíž náměstí Míru a je možné na ně začít chodit kdykoliv ve školním roce.