ПЕДАГОГИЧЕСКАЯ ПРАКТИКА

  • с 1995 года преподает в школе фехтования, в Праге
  • с 1996 года проводит семинары в Германии, Швейцарии, Дании, Словакии и Италии.
  • v roce 2005 získává licenci MVČR pro výuku sebeobrany a bojových umění
  • с 2006 года преподает женскую самооборону в Праге
  • v roce 2006 získal grant MČ Praha 2 na téma Prevence kriminality
  • od roku 2007 pořádá veřejné přednášky o bezpečnosti žen a prevenci kriminality v ČR a SR
  • с 2009 года преподает в Академии рыцарских искусств (Akademie rytířských umění)
  • v roce 2010 spolupracoval s policejním prezidiem na vzniku nového výcvikového manuálu pro PČR
  • в 2013/14 годах преподавал в Пражской киношколе ( Pražská Filmová Škola)
  • v roce 2015 spolupracuje při protiteroristickém cvičení pražské zásahové jednotky
  • с 2016 года преподает в HARD TASK

ЯВЛЯЕТСЯ ЧЛЕНОМ СЛЕДУЮЩИХ ОРГАНИЗАЦИЙ

  • Клуб исторической реконструкции Relegatus
  • Magisterium (школа фехтования)
  • Black Joke Pirates (фехтовальная группа)
  • Merlet (фехтовальная группа)
  • ARGO (Агентство исторических проектов)
  • A.K.A. (школа фехтования)

TRÉNINKY BOJOVÝCH UMĚNÍ

  • hanbojutsu Sokol Vršovice
  • muay thai  dojo Karlín
  • muay thai Penta gym
  • aiki do dojo Karlín
  • jujitsu Penta gym
  • mma dojo Karlín
  • mma Penta Žižkov
  • jojutsu Dojo Vinohrady
  • ninjutsu Bujinkan Praha
  • wing tsun AVSE Milovice
  • wing tsun AVSE Žižkov
  • escrima AVSE Žižkov
  • wingtsun AVSE Nymburk
  • kenjutsu SKBU Hostivař

BEZPEČNOSTNÍ SEMINÁŘE

  • Prevence terorismu SS Milovice
  • Paramedik SS Milovice
  • Moderní sebeobrana AVSE Praha
  • Bojový instinkt  AVSE Milovice
  • Improvizované zbraně SS Milovice
  • Krav Maga KM Žižkov
  • Boj v uzavřeném prostoru, SS Milovice
  • Small unit tactics, Hard Task
  • Close quarter battles, Hard Task

ДОСТИЖЕНИЯ

  • Стрелок первой категории, батальон  VU Příbram Brod 1989
  • I место, категория «рапира» (турнир MERLET) 1994
  • I место, категория «меч + щит» (турнир MAGISTERIUM) 2004
  • Награда за лучший исторический лагерь „Best living history camp“ на фестивале Herstmonceux Castle 2000
  • Победитель соревнования по постановочной хореографии (Festival Bojovníků) 2007

FILM

  • Young Ivanhoe (Merlet)
  • Mists of Avalon (ARGO)
  • Johanka z Arku
  • Tristan et Isolde (ARGO)
  • Pokoj v Duši (ARGO)
  • Canal+ commercial
  • Samsung commercial (ARGO)
  • Bathory (ARGO)
  • Die Deutschen
  • Borgia (ARGO)
  • 1864 (ARGO)
  • Skammerens Datter (ARGO)

DIVADLO

  • La forza del destino  (Merlet, opera, Národní divadlo Praha)
  • Il Trovatore  (Relegatus, opera, Římský amfiteátr Avenches)
  • Storm uber Praag  (Relegatus, Městské divadlo Berlin)
  • Robin Hood  (ARGO, Otáčivé hlediště, Krumlov)
  • Kleopatra (ARGO, muzikál, divadlo Broadway Praha)
  • Robin Hood (ARGO, muzikál, divadlo Kalich, Praha)
  • Hamlet (ARGO, muzikál, divadlo Broadway Praha)
  • 3 mušketýři (ARGO, divadlo Broadway Praha)

DALŠÍ PRAXE

  • Vojenská služba - 6. strážní prapor Příbram Brod – 18 měsíců
  • Civilní služba -  chirurgická ambulance nemocnice Na Františku – 9 měsíců
  • Ostraha  - noční klub Vagón a další – 5 let