GOT LARP je hra, odehrávající se světě seriálu Game of Thrones. Účastníci hry hrají každý svůj příběh laděný do GOT reálií ve filmově realistických kostýmech. Děj se odehrává po pádu Zdi, kdy Sever zaplavují hordy nemrtvých. Proti nim stojí zbytky Noční Hlídky a přeživší z klanů Divokých a situaci dále komplikuje přítomnost loupeživých bratrstev a dezertérů - pozůstatek zápasu o Sever  mezi Starky a Boltony a vůbec celé války o Sedm Království.

Kromě bratrů Noční Hlídky budou ve hře lovci Divokých Klanů, lapkové Loupeživých Rytířů a rozmanité množství postav mezi civilisty, kteří prchají před hrůzami války - septy a septoni, kněží a kněžky šlechtici a šlechtičny, nájemné meče a a spoustu dalších. Mezi nimi panují různé druhy náboženských a klanových rivalit, ale spojuje je jedna věc - jsou na straně živých. Pokud nedokáží spolupracovat, mrtví je zničí všechny, bez ohledu na rodovou příslušnost.

Hlídka se rozdělila na několik bojových skupin, které operují na "území nepřítele" a snaží se v samostatných operacích zabíjet Bílé Chodce, kteří jsou klíčoví pro nemrtvou armádu. Naše skupina  se pohybuje severně od Zimohradu. V jedné četě slouží převážně piráti, železní muži a stoupenci Potopeného Boha, v druhé seveřané, stoupenci Starků a vyznavači Starých Bohů, v té třetí jsou stoupenci Lva a Sedmi a v poslední jsou Targaryenští loajalisté. V letošním ročníku hry se torzo přeživších z minula setká s další skupinou Hlídky a naváží vzájemnou spolupráci. V kraji se objeví nepřátelští lidožraví Thenové a pak také něco podivného, co ještě nikdo nespatřil. Aby Hlídka přežila, bude muset odkrýt mnohá tajemství. 

Naší hry se můžete zúčastnit i zdarma jako cizí postavy (CP) - pak budete hrát za stranu Zla, hrát různé charaktery a budete bojovat na straně Nemrtvých. Dokonalý zombícký vzhled vám pak pomůže docílit filmový maskér, který bude ve hře k dispozici. Stačí se přihlásit přes registrační formulář a místo jména postavy napsat CP.

 Speciální nabídka je pro ty, kteří by si chtěli zahrát spolu se svým koníkem. Pro jezdce a jezdkyně je účast ve hře odměněna příspěvkem na cestu (více info v části "Koně").